Schoolbestuur

Alle scholen van De Kraal worden bestuurd door de VZW De Kraal.

 

VZW “Katholiek Onderwijs De Kraal”, Van Bladelstraat 25, 3020 Herent

               

Voorzitter:          Bert Smits, voorzitter raad van bestuur, bert.smits@kraal.be tel 0497 93 29 15

 

Leden:                Diane Schueremans, penningmeester, diane.schueremans@kraal.be

                            Hans Dequeker, hans.dequeker@kraal.be

                            Hubert Van Broekhoven Hubert.vanbroekhoven@kraal.be

                            Jacques Bonte, ondervoorzitter, jacques.bonte@kraal.be

                            Johan Mommaerts, johan.mommaerts@kraal.be

                            Johan Vervoort, johan.vervoort@kraal.be

                            Karen Nackom, karen.nackom@kraal.be

                            Kenneth Vyncke, kenneth.vyncke@kraal.be

                            Raf Somers, raf.somers@kraal.be 

                            Richard Raeymaekers, secretaris, richard.raeymaekers@kraal.be

                            Rien Wevers, rien.wevers@kraal.be

                            Véronique De Roeck, veronique.deroeck@kraal.be


Contact

Vrije inschrijvingen schooljaar 2020-2021

Mijn kind inschrijven
keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x