Schoolbestuur

Alle scholen van De Kraal worden bestuurd door de VZW De Kraal.

 

VZW “Katholiek Onderwijs De Kraal”, Van Bladelstraat 25, 3020 Herent

               

Voorzitter:          Bert Smits, voorzitter raad van bestuur, bert.smits@kraal.be tel 0497 93 29 15

 

Leden:                Diane Schueremans, diane.schueremans@kraal.be

                            Jacques Bonte, ondervoorzitter, jacques.bonte@kraal.be

                            Johan Mommaerts, secretaris, johan.mommaerts@kraal.be

                            Johan Vervoort, johan.vervoort@kraal.be

                            Kenneth Vyncke, penningmeester, kenneth.vyncke@kraal.be

                            Richard Raeymaekers, richard.raeymaekers@kraal.be

                            Liesl Geeraert, liesl.geeraert@kraal.be

                            Olaf Jonkers, Olaf.jonkers@kraal.be

                            Filip Durie, filip.durie@kraal.be




           


Contact

Mijn kind inschrijven

Mijn kind inschrijven
keyboard_arrow_up

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x